Muzyka

Napisałem w zakładce o sobie, że lubię muzykę. Od kilku lat gram właściwie na wszystkim co wpadnie mi w ręce: gitara, keyboard, flet, dzwonki. Zauważyłem, że instrumenty ułatwiają mi odzwierciedlanie emocji, które czuję. Wyrażanie ich za pomocą dźwięków, pomaga mi lepiej je rozumieć i świadomiej odczuwać. Od razu mówię, że jestem amatorem, nie kończyłem żadnych szkół muzycznych, do dzisiaj nie znam nut. Po prostu każdą sesję z instrumentem traktuję jako formę medytacji, zagłębiania się w siebie i wyrażania za pomocą dźwięków tego co tam znajdę.

Kilka miesięcy temu pomyślałem, że może powinienem nagrywać swoje sesje z instrumentami. Stwierdziłem, że pomogłoby mi to w mierzeniu tego jakie robię postępy w grze i pozwoliłoby mi na zapisywanie tego, jakie czułem emocje w różnych okresach mojego życia. Taki interaktywny pamiętnik. W pewnym momencie zacząłem nagrywać i do dnia dzisiejszego, nazbierało się już trochę nagrań dźwiękowych.

Aktualizacja na dzień 20.05.2019


Przez kilka ostatnich miesięcy przeglądałem wszystkie moje nagrania instrumentalne, którym nagrywałem swoje improwizacje i złożyłem z tego, pierwszą część mojej pierwszej płyty. Nazwałem ją Samsara Forest,składa się z 10 kompozycji instrumentalnych na gitarę osadzonych w tworzonej przeze mnie historii o poszukiwaczu samego siebie.

Link do płyty znajduje się tutaj

Klip video z wprowadzeniem do całej historii znajduje się poniżej. (po angielsku)